Coaching kariery, life coaching

Twoja zmiana na dobre w karierze zawodowej i życiu
Spotkanie informacyjne

Podczas tego spotkania poznamy się. Odpowiem na Twoje pytania związane z coachingiem, a Ty powiesz, co chcesz dzięki niemu osiągnąć. Uzgodnimy zasady współpracy, między innymi zasady poufności, otwartości i zaangażowania. Ustalimy jak długo i jak często będziemy się spotykać. Określimy formę płatności. Porozmawiamy o tym, co jeszcze będzie dla Ciebie ważne. Wszystko zbierzemy i nadamy formę kontraktu. Spotkanie informacyjne jest bezpłatne.

Proces coachingu

Typowy program indywidualny składa się z dwóch, 75 minutowych spotkań miesięcznie i wsparcia coachingowego między nimi. Aby efekty były trwałe (nowe nawyki) potrzebujesz od 4 do 12 miesięcy, w zależności od Twoich celów i gotowości. Nad konkretnymi, operacyjnymi celami można pracować szybciej. Każdy kolejny miesiąc pracy to trwalszy efekt.

Dodatkowe informacje

Forma: kontakt osobisty: coaching kariery, coaching życiowy w mieście Kraków lub online.

Skuteczność: coaching kariery, life coaching, coaching życiowy – twój sposób na realizację celów zawodowych i życiowych jest skuteczny gdy prowadzi go dobry life coach, dobry coach kariery. Profesjonalny coach pracuje według standardów, zachowuje zasady etyki i posiada kompetencje potwierdzone akredytacją.

Coachform 2020 © Grażyna słomska