Coaching biznesowy

Zmiana na dobre dla twojej firmy

Coaching jest dla Ciebie!

Sama przeszłam podobny proces zmian. Z powodzeniem kierowałam i kieruję własnym biznesem. Mam bardzo duże doświadczenie we wspieraniu rozwoju firm i ich właścicieli.

Czy wiesz, że średnio firmy zanotowały 7-krotny zwrot z inwestycji w coaching?

źródło: badanie Pricewaterhouse Coopers wykonane na zlecenie International Coach Federation, ICF Global Coaching Client Study Executive Summary, 2009.

Program intensywny:

3 spotkania w miesiącu, wsparcie coachingowe między nimi, od 4 do 6 miesięcy.

Program regularny:

2 spotkania w miesiącu, wsparcie coachingowe między nimi, od 6 do 12 miesięcy.

Program express:

gdy masz bardzo konkretny cel i determinację Cykl 6 cotygodniowych sesji po 75 minut każda. Każda sesja to kolejny krok do osiągnięcia Twojego celu.

Dodatkowe informacje

Forma: w zależności od sytuacji możemy pracować indywidualnie lub w małej grupie np. wspólników; kontakt osobisty: bezpośredni coaching w Krakowie, lub online.

Dojazd coacha: coaching prowadzony jest w mieście Kraków. Coach może dojechać do innego miasta za dopłatą, zależną od kosztu dojazdu i czasu jaki zabierze.

Skuteczność: coaching biznesu – twój sposób na realizację celów biznesowych i balans życiowy jest skuteczny gdy prowadzi go dobry coach biznesowy. To coach profesjonalista, który pracuje według standardów, zachowuje zasady etyki i posiada kompetencje potwierdzone akredytacją.

Coachform 2020 © Grażyna słomska